Predaj nehnuteľnosti je vážny krok

preto by sme Vám radi garantovali, že s kvalitou našich služieb môžete vždy počítať. Naším cieľom, je skutočne Vám pomôcť, poradiť a bezpečne Vás previesť celým procesom.

Garantujeme Vám nasledovný servis:

Ohodnotenie nehnuteľnosti a predajná stratégiamortaage

Na základe našich skúseností a aktuálnej situácie na trhu Vám poradíme so stanovením správnej ponukovej ceny a odporučíme Vám správny čas na uvedenie Vašej nehnuteľnosti na trh.

PREDAJ nehnultenosti

Príprava nehnuteľnosti na predaj

Poradíme Vám ako spraviť Vašu nehnuteľnosť pre klientov atraktívnejšiu. Aj drobné úpravy dokážu vylepšiť prvý dojem, ktorý je pre kupujúcich rozhodujúci.

marketingMarketing nehnuteľnosti

Spracujeme kvalitnú prezentáciu Vašej nehnuteľnosti s výnimočnými fotografiami a kompletnými informáciami. Umiestnime ju na web stránku spoločnosti ako aj na relevantné realitné portály. Reakcie záujemcov sledujeme a ponuku pravidelne upravujeme.

Zabezpečenie obhliadokobhliadky

Zaistíme aby na obhliadky chodili len informovaní klienti a pokúsime sa zaistiť aby to bolo len v čase, ktorý Vám najviac vyhovuje.

diskusiaSpätná väzba

Priebežne Vás budeme informovať nielen o výsledku obhliadok ale aj o aktuálnom vývoji na trhu, tak aby ste vždy mali kompletné informácie o predaji Vašej nehnuteľnosti.

dokumentacia prevodPríprava zmluvnej dokumentácie

V spolupráci s advokátom zaistíme prípravu všetkej zmluvnej dokumentácie, ktorá súvisí s predajom Vašej nehnuteľnosti, tak aby celý predaj prebehol hladko, bezpečne a bezproblémovo.

spatna vazbaPoradenstvo počas celého procesu predaja

Sme tu pre Vás na 100% už od prvého stretnutia až do termínu odovzdávky nehnuteľnosti. Radi Vám zodpovieme akékoľvek otázky súvisiace s predajom, v maximálnej možnej miere Vás, zastúpime pri komunikácii s úradmi a bankami a upozorníme Vám na všetky povinnosti ktoré s predajom súvisia.