NOVÁ OBORA STUPAVA

Nová 161, 900 31 Stupava, Slovensko
od122,284€ cena

Podrobnosti

Aktualizované marec 11, 2020 čas 12:52 pm

  • ID nehnuteľnosti: 7407
  • Cena: 122,284€
  • Typ nehnuteľnosti: Byt, Rodinný dom
  • Typ: Predaj

Popis

Troj a štvorizbové byty v projekte NOVÁ OBORA v Stupave. 81 bytov v dvojdomoch a trojdomoch v perfektnej tichej lokalite pod lesom.

ZAČIATOK VÝSTAVBY: september 2017
KOLAUDÁCIA je plánovaná na december 2018

PROJEKT
Projekt pozostáva z 33 rodinných domov s dvomi alebo tromi bytovými jednotkami. Všetky byty sú mezonetové, majú záhradku, 2 parkovacie státia a charakter radovej zástavby. Celkovo je v projekte 44 trojizbových a 37 štvorizbových mezonetových bytov s overenými dispozíciami s výmerami od 88,70 m2 do 90,44 m2. Súčasťou projektu je aj škôlka.

LOKALITA
Projekt NOVÁ OBORA sa nachádza vo východnej časti Stupavy v smere na Borinku. Výstavba je ohraničená dvomi potokmi a poskytuje krásny výhľad na lesy Malých Karpát ako aj na zrúcaninu hradu Pajštún. NOVÁ OBORA je dostupná po Novej ulici a vnútroareálové komunikácie sú už dokončené. Les je od projektu vzdialený 50 m. Zástavka autobusov 100 m. Centrum Stupavy je vzdialené 2 km.

ŠTANDARD
Domy sa realizujú z tradičných materiálov a odovzdávajú sa vo vyhotovení holodom.
Materiály: pálená tehla, zateplenie polystyrénom, plastové okná s trojsklom, plastové vstupné dvere, strecha – izolácia FATRAFOL
Exteriér: fasády, oplotenie, spevnené plochy zo zámkovej dlažby.
Interiér: omietky so základnom maľovkou, cementový poter na podlahe, namontované zásuvky a vypínače, teplovodné podlahové kúrenie, plynový kondenzačný kotol.

VÝHODY a BENEFITY
výborná lokalita
kvalitné materiály
blízkosť prírody
overené dispozície
záhradky
parkovanie

www.novaobora.sk

ĎAKUJEME – byty v tomto projekte sú už vypredané.